Credit24 Meistriliiga ennustus: Bigbank võtab laupäeval Selveri vastu raske võidu

05.10.2017

"Sten Esna vs muu maailm" on ennustusvõistlus, kus Eesti rahvuskoondise endine mängija Sten Esna üritab võimalikult täpselt ennustada Credit24 Meistriliiga mängude tulemusi. Selleks, et Sten ennast oma ekspert-ennustaja rollis liiga mugavalt ei tunneks, esitab talle igal nädalavahetusel väljakutse mõni tuntud, samuti võrkpalliga sina peal olev, inimene.

Hooaja lõpus lööme punktid kokku ja siis selgub kas peale jäävad Steni võrkpalliteadmised või "võrkpallisõprade all stars'i" meeskonnatöö.

-----------------------------------------------------------------------------------------Teise ennustusvooru vastane tuleb Stenile Eesti hetke kõige kuumemast võrkpalliregioonist. Jutt käib loomulikult Saaremaast. Saarlaste võrkpalliklubi oodati Credit24 Meistriliigasse juba ammu, aga kaua tehtud kaunike nagu ütlevad saarlased ise (veel ütlevad nad: "aeglaselt  sõuad, oled hiidlane", aga see ei puutu siin praegu teemasse). Niisiis, ennustusvõistluse muu maailma esindaja on seekord Teele Viira. Armastatud laulja, kes on mänginud küll jalgpalli FC Kuressaare naiskonnas, aga tegelikult on kirglik võrkpallifänn. Tema erilised lemmikud on arusaadavatel põhjustel Denis Losnikov ja Timo Tammemaa.

Selle nädalavahetuse mängudest valisime ennustamiseks viis intrigeerivamat.

Laupäev, 7. oktoober.

Järvamaa VK - Rakvere VK

Sten: 1:3 - Rakvere näitas neljapäeval Selveri vastu head mängu. Usun, et sarnase mänguga võtavad nad võõrsil Järvamaa vastu võidu ära.

Teele: 2:3 - Eelmised mängud kummalgi väga hästi ei läinud, aga usun et neil omavahel tuleb päris tasavägine lahing.

Pärnu VK - RTU/Robežsardze

Sten: 3:0 - Usun, et kodusaalis Riia klubist Pärnule vastast pole. Pärnul tundub olevat hea enesekindlus ja selle pealt on hea mängida.

Teele: 3:1 - Pärnu võttis eelmisel nädalavahetusel kolm kindlat võitu. Miks peaks see hea seeria lõppema?

Selver Tallinn - Bigbank Tartu

Sten: 2:3 - Võrdsed vastased. Sarnaselt eelmisele nädalale viskasin selle mängu tulemuse peale kulli ja kirja.

Teele: 2:3 - Tuleb võrdne ja põnev lahing, aga arvan, et Tartu on seekord veidi näljasem.

Pühapäev, 8. oktoober

Pärnu VK - VK Biolars/Jelgava

Sten: 3:1 - Pärnu võidab, aga mulle tundub, et Jelgava on hea võistkond. Kerge Pärnul ei saa olema.

Teele: 3:0 - Toob selle võidu koju!

Järvamaa VK - Bigbank Tartu

Sten: 1:3 - Arvan, et tartlased on selles mängus favoriidid. Järvamaa eelmise nädalavahetuse mängud ei jätnud erilist muljet just koostöö osas. Potensiaali neil on - seega treeneril on vaja kõvasti vaeva näha, et mehed väljakul ühise asja eest võitleks.

Teele: 0:3 - Kuna eelmisel nädalal Tartu kaotas Pärnule, siis lihtsalt usun neisse, et nad suudaksid seekord Järvamaalt 3:0 võidu võtta.

Niisiis, mõlemad ennustajad on ühel meelel võitjate ennustamisel, sealhulgas arvavad Teele ja Sten ühtmoodi, et topeltvooru keskses kohtumises võtab Bigbank Tartu Tallinnas Selveri vastu võidu viiegeimilises mängus.

 

Esna

Viira

õige tulemus

Laupäev, 7. oktoober

 

 

 

Järvamaa VK - Rakvere VK

1:3

2:3

 

Pärnu VK - RTU/Roberžsadze

3:0

3:1

 

Selver Tallinn - Bigbank Tartu

2:3

2:3

 

Pühapäev, 8. oktoober

 

 

 

Pärnu VK - VK Biolars/Jelgava

3:1

3:0

 

Järvamaa VK - Bigbank Tartu

1:3

0:3

 

Punktid   

 

 

 

Punktid kokku   

9

7

 

Õige võitja ennustamine annab 1 punkti. Täpse skoori ennustamine annab lisapunkti, s.t. et ühe mängu täpse ennustamisega on kokku võimalik teenida 2 punkti.

Järgmine ennustusvoor juba järgmisel nädalavahetusel!