Sten Esna jätkab ennustuvõistlust pea eksimatult!

09.10.2017

"Sten Esna vs muu maailm" on ennustusvõistlus, kus Eesti rahvuskoondise endine mängija Sten Esna üritab võimalikult täpselt ennustada Credit24 Meistriliiga mängude tulemusi. Selleks, et Sten ennast oma ekspert-ennustaja rollis liiga mugavalt ei tunneks, esitab talle igal nädalavahetusel väljakutse mõni tuntud, samuti võrkpalliga sina peal olev, inimene.

Hooaja lõpus lööme punktid kokku ja siis selgub kas peale jäävad Steni võrkpalliteadmised või "võrkpallisõprade all stars'i" meeskonnatöö.

------------------------------------------------------------------------

Sten Esna jätkas teises ennustusvoorus muljetavaldavat etteastet - kõigi viie mängu võitja õigesti, sealhugas viiest kolm skoori samuti täpselt! Teele Viira ei jäänud palju alla, ka tema suutis ära ennustada kõikide mängude võitjad. Lohutusauhinnana sai Teele pihta sellise mängu skoorile, kus ekspert lõpptulemusega (peaaegu, et erandkorras) mööda pani.

Ennustajate kõrget taset näitab igatahes see, et mõlemad teadsid, ette Tartu võitu Selveri vastu. Nagu enamuse võrkpallisõprade jaoks, oli ka Teele ja Steni jaoks üllatuseks, et see mäng lõppkokkuvõttes nii ühepoolseks kujunes. Vooru võitis ekspert punktidega 8:6.

"Sten Esna vs. muu maailm" üldskoor peale kahte esimest vooru 17:13 staareksperdi kasuks.

 

Esna

Viira

õige tulemus

Laupäev, 7. oktoober

 

 

 

Järvamaa VK - Rakvere VK

1:3

2:3

1:3

Pärnu VK - RTU/Roberžsadze

3:0

3:1

3:0

Selver Tallinn - Bigbank Tartu

2:3

2:3

0:3

Pühapäev, 8. oktoober

 

 

 

Pärnu VK - VK Biolars/Jelgava

3:1

3:0

3:1

Järvamaa VK - Bigbank Tartu

1:3

0:3

0:3

Punktid  

8

6

 

Punktid kokku  

17

13

 

Õige võitja ennustamine annab 1 punkti. Täpse skoori ennustamine annab lisapunkti, s.t. et ühe mängu täpse ennustamisega on kokku võimalik teenida 2 punkti.

Järgmine ennustusvoor kahe nädala pärast, sel nädalal mängitakse Eesti võrkpalli karikamänge!